USŁUGI DODATKOWE

grill

Po całodziennych wędrówkach nasi Goście mogą odpocząć podczas wspólnego biesiadowania na powietrzu. Murowany grill zapewni aromatyczne potrawy. W ogrodzie czekają na Państwa dwa duże grille oraz dwa duże drewniane stoły z ławami.

Narciarnia

Dużym atutem naszego obiektu Halna Residence jest przestronna narciarnia, w której pozostawimy nasz sprzęt sportowy po śnieżnych szaleństwach, a latem możemy bezpiecznie przechować rower lub wózek dziecięcy. Każdy z gości posiada własny klucz do wejścia.

Pokój zabaw

Dla naszych najmłodszych milusińskich też znajdą się atrakcje. W przestronnej i kolorowej sali znajdziemy mnóstwo zabawek, namiot i stoliczek z krzesłami dla chętnych malowania rysunków. A rodzice mogą rozstrzygnąć partyjkę meczu w piłkarzyki. I cała rodzina będzie zadowolona!

Plac zabaw

Podczas ładnej pogody zapraszamy dzieci pod opieką dorosłych na plac zabaw, na którym znajduje się piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawka i trampolina. Plac zabaw umieszczony w ogrodzie znajduję się w pobliżu grilla, dzięki czemu rodzice w tym czasie mogą biesiadować przy grillu.

Akcesoria

Wybierając się na urlop z małymi dziećmi do naszego obiektu mają Państwo do dyspozycji do wynajęcia łóżeczko oraz krzesełko (za dodatkową opłatą).

Parking

Na naszej ogrodzonej posesji posiadamy parking dla naszych Gości. Do każdego apartamentu przeznaczone jest przynajmniej jedno miejsce.

Skrytka na klucze

Klucze do apartamentu zostawiamy naszym Gościom w specjalnie przeznaczonych do tego skrytkach, które znajdują się przed bramą wjazdową. Każdy apartament ma przypisaną swoją skrytkę z kodem PIN, który wysyłamy Gościom 2 dni przed przyjazdem.